Sertifika ve Ödüllerimiz

Sertifika ve Ödüllerimiz

  • TÜKETİCİ AKADEMİSİ tarafından 15 Mart 2010 tarihinde gerçekleştirilen Markaların Tüketici Üzerindeki Etkileri konulu, iki aşamada yapılan araştırmamızda, dalında en çok hatırlanan markalar arasında yer alarak, tüketici beklentilerine verdiği cevapla “KALİTESİNE EN ÇOK GÜVENİLEN MARKA” seçilmiştir.

 

  • Amerikan Kültür Kolejleri 2011 yılında düzenlenen 3. Uluslararası AB Kalite Zirvesine katılarak “AB NORMLARINDA MAL VE HİZMET ÜRETEN MARKALAR” araştırmasına dâhil edilerek “AB KALİTE ÖDÜLÜNÜ” almaya hak kazanmıştır.

 

  • Amerikan Kültür Kolejleri 15 Mart 2011 tarihinde TÜKETİCİ AKADEMİSİ tarafından gerçekleştirilen araştırma sonuçlarından elde edilen verilere göre, tüketiciye sunduğu ürün ve hizmetlerin nitelikli, kaliteli, uygun fiyat, bilgilendirme ve servis hizmetlerine sadakati, çevreye ve insan sağlığına gösterdiği duyarlılık sebebiyle Dünya Tüketici Hakları Gününde Düzenlenen Uluslararası 24. Tüketici Ödülleri Zirvesinde “TÜKETİCİ 2011 KALİTE ÖDÜLÜNE” layık görülmüştür.

 

  • Amerikan Kültür Kolejleri 15 Mart 2012 Dünya Tüketici Hakları Gününde Düzenlenen Uluslararası 25. Tüketici Ödülleri Zirvesinde İş Bu “Tüketici Haklarına Saygılı Kurum Sertifikasını” Almaya Hak kazanmıştır.

 

  • Amerikan Kültür Kolejlerinin kurumsal yeterlilikleri İngiltere’nin saygın kuruluşlarından British Education Affairs (BEDAF) tarafından sertifikalandırılmıştır. Amerikan Kültür Kolejleri, uluslararası akreditasyon kuruluşlarından İngilizce Eğitimi konusunda eğitim yeterliliği sertifikası alabilecek seviyeye gelmiştir ve Amerikan Kültür Koleji Dil Eğitim Programları 2012-R0006 kodu ile Avrupa Konseyi tarafından onaylanmış ve akredite sertifikasyonu almıştır.